LC528BK | Brother Ink cartridge | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 864 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Brother |
| Producer product name | LC528BK |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tüüp | Ink cartridge |
| Ühilduvad tooted | Brother MFC-J6760DW, MFC-J6960DW, MFC-J6975DW, MFC-J6977DW |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |




